Begär offert

Begär offert

Kontakt Oss

Tveka inte på att kontakta oss när det kommer till fönster!

Allt inom fönsterrenoveringar

Telefon: 08-410 098 00 Email: info@bruskedeler.se

Stensätravägen 9 A, 127 39 Skärholmen

Mån-Fre 07:00 - 16:00, Lör-Sön stängt

Våra medarbetare

Peter Remse

VD

Peter har arbetat inom branschen sedan 1995 och främst med frågor kring projektledning, personal, inköp och ekonomi.

peter@bruskedeler.se 08-410 098 01

Martin Viklander

Projektchef

Martin har bakgrund som målare och har arbetat som projektledare och projektchef på BDF sedan 2008.

martin@bruskedeler.se 08-410 098 02

Filip Johansson

Projektledare

filip@bruskedeler.se 08-410 052 25

Adam Hajas

Projektledare

Adam@bruskedeler.se 08-410 098 11

Stefan Hellman

Projektledare

Stefan@bruskedeler.se 070-823 64 32

Monica Elvgren

Ekonomiansvarig

monica@bruskedeler.se 070-412 43 07

Karolina Borssén

KMA-ANSVARIG

karolina@bruskedeler.se 072-398 57 00